گلاب کوه زرد برای نوه خود شیر برنج درست کرد

گلاب، یک متحد اصلی زیبایی برای مقابله با تغییرات زمان، آلودگی یا مشکلات پوست و مو. قابض، تسکین دهنده، ترمیم کننده یا مرطوب کننده، اشتباه می کنید.

اگر خود را از این آب جادویی محروم کنید! با تمام فواید گل رز برای سلامت پوست خود آشنا شوید.

گلاب کوه زرد همیشه توسط زنان در سراسر جهان در روتین زیبایی خود استفاده می شود. برخلاف محصولات زیبایی، این محصول در طول اعصار تغییر چندانی نکرده است.

برای بهترین ! ترکیب آن؟ طبیعی، چیزی جز طبیعی نیست. فقط گلبرگ های تقطیر شده فواید گلاب بسیار زیاد است، اما هنوز برای بسیاری از ما ناشناخته است. ما تمام ویژگی های این اکسیر جوانی را می ستاییم.

پوست شما را عمیقا تمیز می کند و آن را در تمام طول روز تمیز نگه می دارد: گلاب که به طور طبیعی آنتی باکتریال است به شما این امکان را می دهد که پوست خود را عمیقاً تمیز کرده و آن را تمیزتر نگه دارید.

به همان روشی که با آب میسلار معمولی خود انجام می دهید، صبح و شب صورت خود را با استفاده از یک پد پنبه ای آغشته به آن تمیز کنید.

گلاب

منافذ پوست چرب را سفت می کند: دخترانی که پوست چرب دارند، پس از استفاده روزانه و منظم از گلاب، از زیبایی ظاهری خود شگفت زده خواهند شد. دلیل این تغییر معجزه آسا؟ لوسیون به طور موثر منافذ را سفت می کند.

با چین و چروک مبارزه می کند: گلاب در برابر پیری پوست عمل می کند و چگونه! سرشار از آنتی اکسیدان، به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند. هر روز صبح و هر شب آن را به صورت خود بمالید.

زخم های کوچک را التیام می بخشد و با آکنه مبارزه می کند: هیچ چیز مانند گلاب نمی تواند جای زخم و جوش های آکنه شما را درمان کند.

علاوه بر این، به ویژه برای پوست های حساس مناسب است. هیدروسل معطر برای همه چیز خوب است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.