گلاب دو آتیشه موجب رشد بی سابقه مژه ها شد

اگر می خواهید گلاب را به صورت داخلی مصرف کنید – به عنوان مثال از طریق نوشیدنی یا غذا – پس باید هنگام خرید مطمئن شوید که هیچ ماده افزودنی در محصول وجود ندارد.

محصول طبیعی گرانبها را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد زیرا اثرات آن متفاوت است. می توانید آن را روی پوست و مو بمالید.

از آن برای رایحه درمانی استفاده کنید یا حتی آن را بخورید. در ادامه با همه چیز در مورد کاربردهای احتمالی گلاب دو آتیشه آشنا خواهید شد.

برای صورت
محبوب ترین استفاده از آب ضروری هنوز هم لوازم آرایشی است – مخصوصاً برای پوست صورت. به عنوان مثال، می توانید آب گلبرگ را جایگزین تونر روزانه صورت خود کنید یا می توانید آن را روی یک پد پنبه ای قرار دهید و به صورت خود بمالید.

می توانید بدون تردید روزانه از آن استفاده کنید – آب ضروری هیچ عوارض جانبی ندارد. اما مانند سایر محصولات طبیعی، گلاب نیز می تواند آلرژی ایجاد کند. اگر پوست شما پس از استفاده دچار خارش، کشش یا قرمزی شد، باید مصرف آن را متوقف کنید.

این محصول طبیعی علاوه بر گلاب به عنوان تونیک صورت، به صورت اسپری نیز موجود است. این به عنوان یک اسپری تنظیم کننده برای ماندگاری بیشتر آرایش روی صورت ایده آل است. در عین حال، درخشندگی زیبایی به پوست می بخشد و به نظر می رسد که منافذ را از نظر بصری کاهش می دهد.

گلاب

حتی در ماه های گرم تابستان می توان از گلاب برای طراوت پوست استفاده کرد. یک نکته کوچک برای به حداکثر رساندن اثر خنک کنندگی: به سادگی اسپری گلاب را در یخچال قرار دهید.

اما نه تنها روی صورت – هیدرولات گل رز همچنین اثرات ارزشمند خود را بر روی کل بدن شما آشکار می کند. برای اینکه در روزهای گرم تابستان به شما طراوت و شادابی ببخشید، می توانید به عنوان مثال از آن به عنوان اسپری بدن استفاده کنید.

رایحه فریبنده گل رز نه تنها یک افزودنی عطر محبوب است – عصاره گلبرگ های گل رز رایحه تسکین دهنده خود را نیز در چراغ عطر یا در پخش کننده باز می کند.

به این ترتیب می توانید بوی اتاق یا حتی آپارتمان خود را بسازید. گلاب اعصاب را آرام می کند، آرامش می بخشد و اثر هماهنگ کننده دارد. برای خواب بهتر می توانید آب ضروری را روی بالش خود نیز بچکانید.