مرکز خرید و فروش انواع کلید و پریز

کلید مینیاتوری ۳ فاز | عرضه عمده انواع کلید و پریز

کلید های مینیاتوری از تجهیزات الکترومکانیکی مهمی به شمار می آیند که در انواع مصارف صنعتی، تجاری و خانگی، قابل استفاده بوده و چند کار را انجام می دهند که یکی از اصلی ترین آنها این است که جریان اضافی به وجود آمده را قطع کرده و از این طریق به محافظت خواهند پرداخت. اکنون مدلی که مورد عرضه عمده از بین سایر کلید و پریزها قرار گرفته و بسیار کاربردی واقع شده است؛ کلید مینیاتوری ۳ فاز می باشد که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

کلید مینیاتوری 3 فاز | عرضه عمده انواع کلید و پریز

عرضه عمده کلید ۳ فاز

عرضه عمده کلید ۳ فازکلید مینیاتوری از تجهیزات مبتنی بر سیستم عملکردی خودکار محسوب می شود که به منظور حفاظت از مدار های الکتریکی، طراحی و اجرا شده است.
نام اختصاری و لاتین این گروه از کلید ها، MCB بوده که به جای فیوز ها روی کار آمده و تاثیرات بسیار خوبی را هم به دنبال خود آورده اند.
اکنون با توجه به کاربرد بسیار زیاد این کلید ها در هر یک از محیط های بزرگ صنعتی، محیط های تجاری، محیط های ساختمانی و … عرضه انواع کلید مینیاتوری از جمله عرضه کلید سه فاز به وفور انجام گرفته است.

اما برای اینکه کمی بیشتر با کلید های ۳ فاز مینیاتوری آشنا شوید؛ مواردی را در خصوص آن در گزینه های زیر آماده کرده ایم که توجهتان را به آنها جلب می نماییم:

 • کلید مینیاتوری ۳ فاز که به آن کلید ۳ پل نیز اطلاق می گردد؛ جزو کلید های امنیتی قرار گرفته اند.
 • در واقع با بهره گیری از چنین کلید هایی می توان جلوی خطراتی که مربوط به تغییر جریان و اتصال کوتاه بوده و ممکن است وسایل و تجهیزات برقی را تهدید نمایند؛ گرفت.
 • این کلید ها مجهز به سه سیم بوده که با وصل شدن به جریان برق اصلی، از بروز اتفاقاتی که گفته شد؛ پیشگیری خواهند کرد.
 • کلید های ۳ فاز برای واحد های تجاری و صنعتی قابل استفاده بوده؛ این در حالی است که کلید های تک فاز مناسب جهت استفاده برای واحد های مسکونی می باشند.
 • قدرت تحمل جریان در هر یک از مدل های مربوط به کلید های سه فاز، متفاوت می باشد.
 • همچنین کلید های مورد نظر برای کاربرد در مکان هایی که به برق AC متصل می باشند؛ مناسب هستند.

خریدار کلید مینیاتوری با کیفیت مناسب

با آپدیت و به روز شدن تجهیزات الکترونیکی بود که ابزار هایی همچون کلید های مینیاتوری به جرگه تولید و مصرف پیوستند.
وجود چنین ابزار ها یا تجهیزاتی، بخصوص در زمانی که جریان برق پیوسته در حال نوسان بوده و گاهاً ممکن است خطر آفرین باشد؛ بیشتر احساس شده و از این رو مورد نصب و استفاده دائمی در همه مکان ها قرار گرفته اند.
در واقع کلید مینیاتوری مانند یک ابزار دفاعی برای انواع تجهیزات، به ویژه تجهیزات صنعتی عمل کرده و از وارد آمدن ضرر های هنگفت به صاحبان صنایع خودداری نمایند.
پس این تجهیزات به ظاهر کوچک، تاثیراتی بزرگ و مثبت را به دنبال خود خواهند آورد.

اما لازم است نکاتی در اختیار افراد خریدار کلید مینیاتوری که شما نیز از آن دسته هستید؛ قرار گیرد تا با تکیه بر نکات فوق بتوانید از کلید هایی با کیفیت مناسب بهره مند شوید:

 1. کلید های مینیاتوری را باید لزوماً مطابق با نوع و میزان مصرف انتخاب کرد؛ یعنی باید ابتدا دید که ولتاژ، نوع سیم کشی، جریان نامی و تمامی موارد مشابه آن چگونه است و سپس با توجه به همان موارد، کلید های مینیاتوری را برگزید؛ به بیان ساده تر باید برای محیط های تجاری که یا محیط های صنعتی که تجهیزات برقی بیشتری را استفاده می نمایند؛ کلید مینیاتوری با تعداد فاز و توان بیشتر را انتخاب کرد تا بتوانند به خوبی از عهده کار های محول شده به آنها برآیند.
 2. آن دسته از کلید هایی را باید برای خریداری انتخاب کرد که حتماً مجهز به بدنه عایق باشند؛ چرا که چنین کلید هایی می توانند در برابر حوادثی مانند آتش سوزی به صورت ایمن عمل کنند و در واقع ضد اشتعال هستند؛ یا به عبارت دیگر این کلید ها اصلاً آتش نمی گیرند.
 3. کلید های مینیاتوری دارای ضمانت نامه، انتخاب بهتری برای خرید به شمار می آیند.
 4. قطعات داخلی این کلید باید از پوشش آبکاری نقره و نیز پوشش گالوانیزه برخوردار باشد که این قطعات دارای عمر بالا تر و عملکرد بهتر خواهند بود.
 5. باید در هنگام انتخاب و خریداری کلید مینیاتوری، این موضوعات را مورد بررسی قرار داد که آیا در مقابل عواملی همچون ضربه و شوک و حتی رطوبت، مقاوم می باشند؟ آیا می توانند از خطر برق گرفتگی پیشگیری یا محافظت نمایند؟

فروشنده معتبر انواع کلید و پریز

فروشنده معتبر انواع کلید و پریزانواع کلید و پریز نقش پر رنگی را در زندگی امروزه ما انسان ها ایفا کرده و به نوعی زندگی بدون آنها شاید با اختلالات بسیاری مواجه شده و از روند عادی خود خارج شود.
درست مانند هر وسیله ضروری دیگری که وجود داشته و از لوازم زندگی پایدار به شمار می آیند.
اکنون با توجه به اینکه کلید و پریز در انواع و اقسام فضا ها و محیط های بسته مورد استفاده قرار گرفته و هر یک به شکل و نوعی با جریان برق در ارتباط می باشند؛ می توان آنها را در فروشگاه مجاز تجهیزات الکتریکی مشاهده کرد.
در این فروشگاه ها فروشندگانی به عنوان معتبر ترین فروشنده کلید و پریز فعالیت دارند که ابتدا نیاز مشتری را سنجیده و سپس مطابق با همان نیاز، کلید و پریز را در اختیارش قرار می دهند.

اما موضوعی که در این بخش لازم است از آنها اطلاع پیدا کنید؛ انواع کلید و پریز می باشند که در ادامه، هر یک را به تفکیک بیان خواهیم ساخت.
انواع کلید، دسته بندی های متعددی را در بر گرفته که اگر بخواهیم آنها را بر اساس نوع ترمینال نام ببریم؛ شامل کلید دارای ترمینال پیچ دار و کلید بدون ترمینال پیچی خواهند شد.
اگر هم بخواهیم انواع کلید را بر اساس نو کاربرد نام ببریم؛ شامل موارد زیر می شوند:

 1. کلید یک پل: این نوع کلید برای چراغ های روشنایی دارای کاربرد بوده و قطع و وصل سیم فاز را بر عهده دارد.
 2. کلید دو پل: قطع و وصل نمودن دو مدار بر عهده این کلید می باشد.
 3. کلید سه پل: مهم ترین کاربرد را در موتور سه فاز بر عهده داشته و امور قطع و وصل نمودن نیز بر عهده آنهاست.
 4. کلید جیوه ای: در انواع دیگ بخار، ترموستات، چیلر و اتاق عمل، کاربردی واقع شده است.
 5. کلید ضد انفجار: در مکان هایی که در معرض خطر بیشتری قرار گرفته اند؛ نقشی مفید و سازنده را ایفا می کنند.

اما حالا نوبت آن رسیده تا با انواع پریز های برق نیز آشنا شوید که آنها را در گزینه های زیر نام برده ایم:

 • پریز برق ارت دار که مجهز به ترمینال بدون پیچ بوده و در جهت افزایش حفاظت، موثر واقع شده اند.
 • پریز برق با حفاظت ویژه
 • پریز برق سوییسی
 • پریز برق دانمارکی
 • پریز برق انگلیسی
 • و …

روش های پرداخت گوناگون کلید مینیاتوری سه فاز

کلید های مینیاتوری سه فاز که در محیط های بزرگ و وسیع، نصب شده و اجرا گشته اند؛ متناسب با مدل و ساختار خود، از روش های پرداخت متفاوتی بهره برده اند.
یعنی برای ساخت و پرداخت این دسته از کلید های سه فاز، مطابق با مدلی که برای آن در نظر گرفته شده؛ از روش های پرداخت پیچیده، اختصاصی و پیشرفته ای استفاده کرده و چنین کلید هایی را تولید نموده و شکل داده اند:

 1. کلید مینیاتوری سه فاز نوع C: از کلید های مورد استفاده برای لامپ های فلورسنت یا موتور های کوچک بوده و جهت تاسیسات تجاری و صنعتی مورد کاربرد قرار می گیرند.
 2. کلید مینیاتوری سه فاز نوع D: این دسته از کلید ها مناسب جهت استفاده در سیستم یو پی اس، تجهیزات جوشکاری صنعتی، موتور جوش های بزرگ و … می باشند.

گفتنی است که کلید های فوق دارای کارکردی مطمئن بوده و این موضوع نشان از این دارد که در آنها از پرداخت های اصولی و برنامه ریزی شده استفاده به عمل آمده است.

گارانتی کلید مینیاتوری با برند خارجی

گارانتی کلید مینیاتوری با برند خارجیشاید برایتان جالب باشد که بدانید کلید های مینیاتوری با نام کلید های محافظ جان نیز شناخته می شوند.
این کلید ها حالا با برند های خارجی و ایرانی بسیاری در بازار به نمایش درآمده که امکان انتخابی دلخواه را پیش روی خریداران قرار داده اند
فرقی نمی کند که برند خارجی کلید مینیاتوری را برای انتخاب برگزینید یا برند های ایرانی این محصول، مهم این است که بتوانید کلید هایی با ضریب امنیت بالا را تهیه نمایید که در این صورت است که انتخابتان به عنوان یک انتخاب درست و اصولی تلقی خواهد گشت.

البته باید به گارانتی کلید مینیاتوری در زمان انتخاب نیز توجه داشته باشید؛ چرا که کلید های همراه با گارانتی، باعث می شوند تا اگر مشکلاتی در زمان نصب یا اجرای این کلید ها به صورت غیر عمد رخ داد و مربوط به مشخصات خود کلید بود؛ تا از خدمات رایگان تعمیر یا تعویض آنها البته در طول مدت گارانتی برخوردار شوید.

اما شاید بهتر باشد تا با برخی از مزیت های مربوط به کلید های مینیاتوری که با برند های متفاوتی عرضه گشته اند؛ آشنا شوید که به آنها در گزینه های زیر اشاره شده است:

 1. کلید های مورد نظر، جریان نشتی را شناسایی کرده و با قطع جریان ورودی، از خطر بروز آتش سوزی جلوگیری خواهند کرد.
 2. کلید های مینیاتوری همچنین خطر برق گرفتگی را هم به صفر خواهند رساند.
 3. همچنین با پیشگیری از هدر رفتن انرژی، منجر به صرفه جویی در مصرف برق نیز خواهند شد.

تهیه لوازم جانبی کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری با وجود لوازم جانبی است که قادر به ارائه کارکرد های مثبت از خود خواهد بود؛ حال اگر برای تهیه لوازم جانبی این کلید ها مراجعات لازم را انجام دهید؛ می بینید که چنین لوازمی به شما ارائه خواهند شد:

 • کنتاکت نشان دهنده خطای کلید: اگر خطایی رخ دهد؛ وضعیت کلید را نشان خواهد داد؛ باید گفت که کنتاکت مورد نظر زمانی که سیستم کنترلی به دلیل شناسایی کلید مینیاتوری قطع گشته باشد؛ مورد استفاده قرار می گیرد.
 • کنتاکت کمکی کلید مینیاتوری: وضعیت قطع و وصلی کلید با این کنتاکت نشان داده خواهد شد.
 • کنتاکت کمکی و خطا: این دسته از لوازم جانبی نیز دارای تاثیر مهمی در عملکرد کلید خواهند بود.

نکته دیگری که باید به آن پرداخت؛ انتخاب کلید مینیاتوری و لوازم جانبی آن می باشد که باید گفت این انتخاب باید همراه با دقت زیاد انجام شود؛ چرا که بی توجهی و کوتاهی در انتخاب این تجهیزات که امروزه کارکردهای تاثیر گذار و بسیار با اهمیتی را از خود نشان داده اند؛ می تواند منجر به بروز مشکلاتی جدی با عواقبی اجتناب ناپذیر گردد.
برای اینکه بتوان هر یک از کلید و لوازم مربوط به آن را به شکل بهتری تهیه نمود؛ لازم است چند کار انجام شود.

اولین کار در این مورد این است که باید لوازم مورد نظر را با برند های معتبر خریداری و تهیه کرد؛ چرا که برند های مربوطه لوازم مذکور را همراه با مشخصات کمی و کیفی مناسب تری ارائه نموده اند.
دومین کاری که باید انجام داد؛ کسب مشاوره از مشاورین متخصص و کاربلد فروش می باشد؛ از آنجایی که مشاورین مربوطه اطلاعات کامل و جامع تری را از کلید مینیاتوری و تمامی متعلقات آن دارند؛ بنابراین بهتر می توانند خریداران را راهنمایی نمایند و مسیری درست را برای انتخابی اصولی و دقیق، پیش روی آنها قرار دهند.

نمایندگی معتبر کلید مینیاتوری سه فاز در اصفهان

نمایندگی معتبر کلید مینیاتوری سه فاز در اصفهانکلید های مینیاتوری دارای حساسیت بالایی برای انتخاب بوده و لزوماً باید آنها را از مسیری که دارای اطمینان و اعتماد بیشتری است؛ خریداری و سفارش نمود.
در واقع چنین مراکزی می توانند کلید هایی با عملکرد و کیفیت بهتر را در اختیار خریداران قرار دهند؛ درست مانند این مرکز که از چنین شرایطی برای ارائه خدمات فروش برخوردار می باشد.
مرکز فوق به عنوان نمایندگی کلید مینیاتوری شناخته شده و در اصفهان نیز دارای شعبه فروش می باشد؛ بنابراین می توانید توسط آن، سفارشات عمده خود از این محصول را به ثبت برسانید.
با قرار گرفتن شما در این مسیر، می توان به خوش شانس بودن شما خریداران عزیز پی برد؛ چرا که در مسیری کاملاً درست قرار گرفته اید که توسط آن می توانید هر درخواست خریدی که دارید را در اسرع وقت و با بهترین شرایط به انجام برسانید.

حالا توسط مرکز فوق از معتبر ترین نمایندگی های فعال کلید و تجهیزات الکترونیکی دیگر در کشور به شمار می آید؛ می توانید بدون اینکه وقت خود یا حتی هزینه های بیجا را برای رفت و آمد هدر دهید؛ از همینجا به صورت غیر حضوری و خیلی فوری؛ اقدام به ثبت خرید های خود نمایید.
به علاوه این مزیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت برای اینکه بتوانید از خدمات حمل ارزان کلید های خریداری شده بهره مند شوید و در انتها نیز چنین محصولاتی در اختیار شما قرار خواهند گرفت:

 1. انواع کلید مینیاتوری سه فاز درجه یک با پوشش عالی
 2. انواع کلید مینیاتوری در مدل های متنوع
 3. انواع کلید مینیاتوری با دوام و عمر بالا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امین زارع
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09111535829
telegram icon کانال تلگرام: sotkeh_electric@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: sootkeh_admin@
پست الکترونیکی: zareamin1360@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع کلید مینیاتوری | پخش و فروش عمده انواع آن

کلید مینیاتوری کلیدی محافظت در حد اضافی و ارتباط با سرعت. كليد مينياتوري در 4 نوع يك پل ، دو پل ، سه پل و چهار پل و در تيپ هاي مختلف B ، C ، D ، K ، Z براي

پاسخی بگذارید