مصرف دارچین لوله ای بلند سبب ترک اعتیاد در معتادان می شود

دارچین یکی از غنی ترین مواد آنتی اکسیدانی است. به طور کلی، آنتی اکسیدان ها نقش کند کردن یا جلوگیری از اکسیداسیون سلول ها را دارند.

بنابراین آنتی اکسیدان ها در پیری سلول ها و همچنین در بروز سرطان ها و بیماری های قلبی عروقی نقش اساسی دارند.

علاوه بر این خواص دارچین لوله ای بلند یک مطالعه یک خاصیت ضد التهابی را برای سرکوب فرآیندهای التهابی و بنابراین به ویژه دردهای خاص پیدا کرده است.

اکنون مطالعات علمی متعددی نشان می دهد که دارچین دارای خواص ضد توموری و ضد سرطانی است، به ویژه به دلیل غنی بودن از آنتی اکسیدان ها.

البته مراقب باشید، این مطالعات به این واقعیت توجه می کنند که دارچین به تنهایی برای محدود کردن گسترش سلول های سرطانی کافی نیست و یک درمان جادویی نیست. با این حال، هنگامی که با درمان پزشکی ترکیب شود، می تواند تأثیر مثبتی داشته باشد.

این ادویه سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی و آنتی اکسیدان است و در تقویت طبیعی سیستم ایمنی بدن شما بسیار موثر است.

بنابراین می تواند به درمان تمام بیماری های کوچک زمستانی شما کمک کند: سرماخوردگی و آبریزش یا گرفتگی بینی، سردردهای ناشی از سرماخوردگی، آنفولانزا و سایر ویروس ها. آن را در نوشیدنی های گرم خود بگنجانید تا از فواید آن نهایت استفاده را ببرید!

دارچین

چندین مطالعه علمی ادعا می کنند که دارچین دارای فضیلت هایی برای حفظ سلامت قلب و عروق است. گزارش اخیر منتشر شده در سال 2019 نیز به ما می گوید که این ادویه توانایی کاهش فشار خون را دارد.

همین گزارش همچنین نشان می دهد که کاهش قابل توجهی در کلسترول کلی، از جمله کلسترول بد (LDL) با مصرف منظم دارچین 3 گرم در روز مشاهده می شد.

دارچین همچنین به دلیل توانایی آن در متعادل کردن قند خون، کاهش تأثیر برخی غذاها بر قند خون، و همچنین توانایی آن در حفظ سلامت سیستم قلبی عروقی، و در عین حال اغلب در بیماران دیابتی در معرض خطر است، همچنین توسط مطالعات به عنوان ضد دیابت شناخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.