مردی با خوردن سیر ترشی پنج ساله فوت کرد

ترکیب ضد التهابی سیر به تقویت سیستم اسکلتی عضلانی ما کمک می کند. به عنوان مثال، دی آلیل سولفید (DAS) دلیل خاصیت آرتروزی سیر است. شما می توانید با مصرف سیر خام، سیر ترشی یا قرص سیر با گسترش آرتروز مبارزه کنید.

یکی از عمیق ترین تحقیقات انجام شده در مورد سیر مربوط به فواید قلبی عروقی آن است. کلسترول ممکن است شاخص اصلی وضعیت سلامت قلب باشد.

اما این تنها عامل حملات قلبی و تصلب شرایین نیست. سیر ترشی پنج ساله به کاهش سطح کلسترول بدن کمک کرده است.

اما مزیت اصلی سیر در توانایی آن در کاهش استرس اکسیداتیو و التهابی است که ریشه اصلی مشکلات گردش خون و تصلب شرایین است.

علاوه بر این، محتوای سولفوریک سیر به کاهش استرس اکسیداتیو و همچنین برخی ترکیبات دیگر کمک کرده است. علاوه بر این، سیر به محافظت از رگ‌های خونی انسان کمک می‌کند و در عین حال به جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی که دلایل اصلی بیماری‌های قلبی هستند نیز کمک می‌کند.

همچنین، محتوای آلیسین به کاهش فشار خون انسان با انقباضات عروق خونی کمک می کند. در نهایت، ترکیب سولفید هیدروژن به گشاد شدن خون کمک می کند و به همین دلیل به جلوگیری از افزایش فشار خون کمک می کند.

سیر

سیر یک ضد قارچ طبیعی است. می‌توانید آن را روی ناخن آسیب‌دیده استفاده کنید یا از عصاره آن همراه با آب داغ استفاده کنید و پاهای خود را در آن فرو کنید.

مطمئن شوید که پاهای خود را به مدت 30 دقیقه در آب نگه دارید. اگر قارچ ناخن پا دارید که کاملا قدیمی است، باید ناخن را با فشار سیر بپوشانید و سپس آن را با بانداژ بپیچید.

اطمینان حاصل کنید که در تمام طول شب اینگونه است. اطمینان حاصل کنید که انگشت پا همیشه تمیز است. این کار را هر روز با قوام انجام دهید و قارچ ظرف چند ماه از بین می رود.

با این حال، ایده آل است که این کار را زیر نظر پزشک انجام دهید تا هیچ گونه عارضه نامطلوبی نداشته باشید.