مرکز خرید و فروش انواع کلید و پریز

قیمت کلید و پریز ارزان | عمده فروشی انواع لوازم الکتریکی

قیمت کلید و پریز ارزان

یکی از المانهایی که در هر منزل یا ساختمان قطعا مورد استفاده است کلید و پریز است که بعضا به آنها توجه خاصی نمی شود اما با کمی تمرکز روی این قطعات مهم و کوچک متوجه می شوید اعمال کمی تغییر در ظاهر آنها چه جلوه زیبایی ایجاد خواهد کرد . ست کردن کلید و پریزها با کاغذ دیواری، با سبک مبلمان با نوع دکوراسیون و… به شما دید تازه ای در مورد استفاده ازکلید و پریز در فضای خانه می دهد . مثل استفاده از کلید و پریزهای هوشمند کلید و پریزهای لمسی و یا استفاده از قاب کلید و پریزهای دوخانه ، سه خانه و یا چهارخانه

از مواردی که باید در تهیه کلید و پریز به پان توجه کنید ایمنی آنهاست چرا که اتصال مستقیم به برق از این طریق صورت می گیرد کارایی و رنگ و مدل کلید و پریز هم از موارد مهم است که باید به |آن توجه کنید به عنوان مثال برای فضاهای باز بهتر است از کلید و پیریزهای ضدآب استفاده کنید برای دکوراسیون لوکس داخلی که از لوستر های کریستالی استفاده کرده اید می توانید از کلید و پریزهای کریستالی استفاده کنید و یا برای فضای آشپزخانه از کلید و پریزهای جنس چینی استفاده کنید .

قیمت انواع کلید و پریز

لیست قیمت کلید و پریز

کلید و پریز دلند سفید مدل آسا: قیمت: ۹۴۰۰ تومان

پریز برق ساده : قیمت: ۲۹۸۰۰ تومان

کلید سه پل: قیمت: ۳۵۳۰۰ تومان

کلید دو پل: قیمت: ۲۹۸۰۰ تومان

کلید تک پل: قیمت: ۲۷۶۰۰ تومان

پریز برق ارتدار : قیمت: ۳۵۳۰۰ تومان

کلید دو پل چراخدار : قیمت: ۳۸۶۰۰ تومان

کلید کراکس : قیمت: ۳۶۴۰۰ تومان

پریز برق ارتدار دربدار: قیمت: ۳۶۸۰۰ تومان

قیمت کلید و پریز ارزان | عمده فروشی انواع لوازم الکتریکی

عرضه انواع کلید و پریز ایرانی و خارجی

عرضه انواع کلید و پریز ایرانی و خارجیکلید و پریز لاکچری

کلید و پریز لوکس خارجی شرکت برایتون تولید کننده انواع کلیدها و سوئیچ ها با طراحی خاص و جذاب می باشد. موقعیت این مجموعه در اتریش و هدف برایتون تولیدات خاص و کیفیت برتر بوده و محصولات خود را در مدلهای مختلف با تمام مکانیزم ها در سرتاسر جهان عرضه می کند ما مفتخریم توانسته ایم نمایندگی این برند جذاب را در ایران داشته باشیم و بتوانیم محصولات این شرکت را به وطنان خود ارائه نماییم.

انواع کلید و پریز خارجی که معمولا با کفیت بالا و مطابق استانداردهای روز دنیا ساخته می شوند از محصولات لوکس و بی نظیری هستند که می توانند در طراحی دکوراسیون های مختلف مورد استفاده قرار گیرند و خیال شمارا بابت متریال ساخت و همچنین طراحی زیبا و تنوع بالا راحت کنند. بنابراین در مواجهه با کلید و پریز خارجی ضمن اینکه شما از کیفیت بالای محصولات اطمینان دارید دستتان در انتخاب مدل باز است و می توانید هر طرح و رنگی را که می خواهید انتخاب کرده و با سایر المان های محیط هماهنگ کنید. البته این روزها شرکت های ایرانی نیز اقدام به تولید کلید و پریزهای با کیفیت بالا و متنوع نموده اند و سعی دارند با تولید محصولاتی با طرح های مشابه کلید و پریز خارجی و در عین حال قیمت مناسب تر بازاری رقابتی را ایجادنمایند و توجه مشتریا  را جلب نمایند.

شما می توانید برای خرید کلید و پریز خارجی در برندهای مختلف همانند ویکو ، اشنایدر ، ویسیج ، لگراند ، اکونا ، رابیلوکس ، ایفاپل ، مونو و غیره و همچنین اطلاع از قیمت کلید و پریز خارجی به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید.

معرفی انواع مدل های کلید و پریز

معرفی انواع مدل های کلید و پریزکلید و پریز لمسی یا کلید و پریز تاچ

کلید پریز مجهز به حسگر حرکتی

کلید و پریز تایمری

کلید پریز مدرن

کلید و پریز لوکس و آنتیک

قیمت کلید و پریز لوکس

کلید لمسی کریستال گلدور چهارپل: قیمت: ۳۴۶۵۰۰ تومان

کلید تک پل مدل ایران بسته ۱۰ عددی: قیمت: ۱۲۶۰۰۰ تومان

کلید لمسی ۳ پل گلدور : قیمت: ۳۲۵۵۰۰ تومان

پریز برق سون: قیمت: ۱۰۹۰۰۰ تومان

کلید لمسی کریستال گلدور سه پل: قیمت: ۳۲۵۵۰۰ تومان

بهترین کلید و پریز های ارزان قیمت

بهترین کلید و پریز های ارزان قیمتآیا شما به نبال کلید و پریز ارزان قیمت می گردید ؟ بسیاری از تولید کنندگان هستند که هم شاخص کیفیت را در یک محصول در نظر می گیرند و هم کمیت و قیمت را لحاظ می کنند این چنین تولید کنندگان که البته تعدادشان نیز کم نیست بیشتر به دنبال جذب و رضایت مشتری هستند. چرا که اگر محصول بی کیفیت و ارزانی را به مشتری ارائه دهند کار خود را زیر سوال برده اند بنابراین کمتر پیشمی اید که تولید کنندگان ایرانی به مسئله کیفیت توجه نداشته باشند اغلب محصولات ارزان و بی کیفیت محصولاتی وارداتی هستند که از کشورهایی نظیر چین وارد و عرضه می شود.

مهمترین استاندارد های کلید و پریز های ساختمانی

مهمترین استاندارد های کلید و پریز های ساختمانیمهمترین استاندارد کلید و پریز

ارتفاع تمام کلیدهای روشنایی ۱۱۰ تا ۱۲۰ سانتی متر

ارتفاع پریز در آشپزخانه ۶۰ و ۱۲۰ سانتی متر

ارتفاع پریز در حمام ۱۲۰ سانتی متر

ارتفاع کلید کولر ۱۳۰ سانتی متر

کلیدهای باید در ساختمان به وسیله لیزر یا شلنگ تراز لول شوند.

سیم کشی ساختمان از جمله خدمات بسیار حساس ساختمانی می باشند در حقیقت نکات مختلفی می بایست در این زمینه مدنظر متخصص قرار گیرد مهم ترین این نکات استانداردها هستند استانداردهای سیم کشی ساختمان به صراحت در مواردی همانند فاصله ها ، قطر سیم ها و ظرفیت فیوزها نکاتی را بیان می دارند در زیر کلیه استانداردهای سیم کشی را بیان می کنیم:

استاندارد فاصله ها در سیم کشی ساختمان

استاندارد سطح مقطع سیم ها در برقکاری و سیم کشی ساختمان

استاندارد ظرفیت فیوزها در سیم کشی ساختمان

توجه به جای گرفتن اسباب و اثاثیه در سیم کشی ساختمان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امین زارع
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09111535829
telegram icon کانال تلگرام: sotkeh_electric@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: sootkeh_admin@
پست الکترونیکی: zareamin1360@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کلید و پریز لمسی | پخش کننده انواع لوازم برقی و روشنایی

برای شما هم حتما جالب خواهد بود بدانید نحوه استفاده از کلید و پریز لمسی به چه صورت است، از المان های پر استفاده در محیط کار یا منزل استفاده از انواع کلید و پریز

پاسخی بگذارید