مرکز خرید و فروش انواع کلید و پریز

قیمت سیم برق ۱٫۵ و ۲٫۵/ فروش عمده سیم و کابل برق

انواع سیم برق قیمت فروش متفاوتی را می توانند داشته باشند، چرا که شرکت های تولید کننده معمولاً از مواد اولیه متفاوتی در خط تولید این محصولات استفاده می کنند. 
البته قیمت انواع سیم برق وابسته به قطر آن و همچنین مقدار متراژی که توسط شرکت عرضه کننده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد نیز می تواند متفاوت باشد.

قیمت سیم برق 1.5 و 2.5/ فروش عمده سیم و کابل برق

مشاوره رایگان خرید سیم برق

مشاوره رایگان خرید سیم برق

انواع مختلف سیم و کابل ۱/۵ و ۲/۵ را می‌توان به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات صنایع الکترونیکی به حساب آورد، از این رو بسیاری از افرادی که نیازمند تهیه این محصول در متراژهای گوناگون هستند، می توانند با انجام مشاوره های رایگان با بخش فروش همین مجموعه محصول مورد نظر خود را متناسب با نیازشان انتخاب نمایند، تا بتوانند از آنها در محیط های گوناگون ساختمانی بهره ببرند.

برای بسیاری از مصرف کنندگان فراهم شدن امکان انجام مشاوره‌های قبل از خرید به عنوان یکی از عوامل اصلی تاثیر گذار در انتخاب کالای مناسب آنها به حساب می‌آید، چرا که همان طور که گفته شد استفاده از کابل مخصوص و مناسب در بسیاری از ساختمان ها می تواند به عنوان عامل اصلی پیشگیری کننده بسیاری از حوادث گوناگون به حساب می آید.
البته باید یادآور شد که بسیاری از استفاده کنندگان مانند سازمان ها، ارگان ها، شرکت های انبوه ساز و بخشهای مختلف دولتی و خصوصی نیازمند تامین سیم و کابل های با درجه کیفی بسیار بالا هستند به همین دلیل نیز انجام مشاوره های قبل از خرید می تواند به عنوان عامل اصلی کمک کننده نسبت به تامین بهترین محصول مدنظر آنها کمک شایانی را خواهد داشت.

بازار فروش انواع مختلف سیم و کابل برق

از زمانی که استفاده از نیروی برق به عنوان تامین کننده انرژی مورد نیاز برای روشن کردن بسیاری از خانه ها و همچنین کارکرد بسیاری از دستگاه ها مورد استفاده قرار گرفته است، تولید و عرضه انواع مختلف سیم و کابل نیز رونق فراوانی پیدا کرده است.
با توجه به اینکه استفاده از سیم و کابل به عنوان عامل انتقال دهنده انرژی برق به حساب می آید، استفاده از انواع گوناگون آن در محیط های مختلف مسکونی و تجاری نیز کمک شایانی به انتقال هرچه بهتر آن می نماید.

فروش سیم برق به عنوان عاملی برای افرادی که قصد تهیه سیم برق را دارند کمک می کند تا بتوانند بهترین سیم های مد نظر خود در متراژ های گوناگون در دسترس داشته باشند.
از این رو معمولا وابسته به محیط سیم کشی مدنظر استفاده کنندگان و همچنین استانداردهای بین المللی و داخلی سیم کشی که توسط تکنسین های ماهر و دوره دیده برق کار رعایت می‌گردد، انواع گوناگون سیم ها در قطرها و جنس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
کشور ایران به عنوان یکی از بسترهای مناسب تولید انواع گوناگون سیم و کابل یکی از قطب های تامین کننده انواع مختلف این محصول در سراسر دنیا به حساب می آید.
چرا که بسیاری از استفاده کنندگان داخلی و خارجی نسبت به تامین محصول مورد نیاز خود از محصولات ایرانی استفاده می کنند.
بسیاری از تکنسین ها و برق کارهای ماهر جهت تامین مواد اولیه مورد نیاز خود از سیم های گوناگونی بهره می‌برند به همین خاطر نیز می‌توانند از میان انواع محصولات عرضه شده در بازار سیم و کابل محصولات بسیاری را مورد استفاده قرار دهند.

محیط های گوناگون خانگی، تجاری، اداری و محیط های که معمولا نیازمند تامین انرژی برق هستند را می‌توان به عنوان اصلی‌ترین عامل مصرف کننده انواع گوناگون سیم به حساب آورد.
اما بسیاری از محیط های دیگر مانند کارخانجات و واحدهای تولیدکننده برای تامین نیروی برق خود نیازمند استفاده از کابلهای قدرتمندی هستند که بتواند فشار مورد نیاز برق را به بهترین صورت ممکن برای دستگاه های برقی خود تامین نماید و از افت فشار و همچنین ایجاد حوادث گوناگون به بهترین شکل ممکن جلوگیری نماید.

زمان ارسال سیم برق در بازار های بین المللی

زمان ارسال سیم برق در بازار های بین المللی

همانطور که گفته شد، کشور ایران به دلیل دارا بودن معادن فلزهای رسانای گوناگون به عنوان یکی از اصلی ترین قطب های تولید کننده انواع متنوع سیم و کابل به حساب می آید و از این رو نیز همه ساله مقادیر قابل توجهی از این محصول توسط شرکت‌های تولیدکننده داخلی تولید و به بازارهای جهانی ارسال می گردد.
باید توجه داشت که کیفیت محصولات ایرانی دلیلی بر آن شده است که روز به روز به تعداد استفاده کنندگان آن اضافه شود؛ چراکه استفاده از فلز هادی مرغوب به عنوان قسمت رسانای سیم می تواند عامل موثری در افزایش کیفیت آن به حساب می آید.
کشورهای گوناگون معمولاً وابسته به شرایط جوی و فصل کاری خودشان اقدام به تهیه سیم برق می کنند، به همین دلیل نیز شرکت های تولیدکننده داخلی و تجار های مختلف که دست اندر کار تهیه و ارسال این محصولات به سایر کشورها هستند، در فواصل زمانی معینی اقدام به ارسال سیم برق به سایر کشورها می کنند.

بسیاری از کشورها مانند کشورهای حاشیه خلیج فارس، عراق، ترکیه، امارات و سایر کشورهای دیگر به عنوان مصرف کنندگان اصلی کالاهای تولید شده در داخل کشور به حساب می آیند و از اینرو همه ساله مقادیر فراوانی از محصولات سیم و کابل تولید شده در فواصل زمانی مشخصی برای تامین سیم و کابل مورد نیاز بازار جهانی به کشور های مصرف کننده متعدد ارسال می گردد.

تفاوت سیم های برق در چیست!

انواع گوناگون سیم برق در کیفیت های متفاوت و همچنین قابلیت تحمل مقدار فشار ورودی گوناگون تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

باید توجه داشت در بسیاری از موارد با توجه به اینکه مقدار آمپر عبوری از سیم و یا کابل برق بسیار متفاوت است، شرکت های تولیدکننده با تولید سیم های گوناگون و با قسمت هادی متفاوتی مانند هادی تک تکه، سیم افشان، نیمه افشان، کابل های برق و بسیاری دیگر از محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان تلاش می کنند تا نیاز آنها را به بهترین شکل ممکن تامین نمایند.

به همین دلیل نیز می توان گفت، یکی از عواملی که در تفاوت انواع مختلف سیم ها تاثیر مستقیم دارد قسمت هادی یا همان رسانای کابل است. چرا که به عنوان عامل اصلی انتقال دهنده نیروی برق شناسایی می گردد و تاثیر مستقیمی در ارسال و انتقال نیروی برق به بهترین شکل ممکن دارد.

برای تولید انواع مختلف سیم ها معمولاً از فلزات رسانای متفاوتی استفاده می گردد که معمولترین آنها را می توان مس و آلیاژهای مربوط به این فلز دانست؛ چرا که فلز مس به عنوان یکی از بهترین رسانا های فلزی به حساب می آید که می تواند حجم قابل توجهی از نیروی برق را بدون افت فشار و ایجاد حوادثی مانند آتش سوزی به مقصد مورد نظر برساند.
همانطور که گفته شد معمولاً برای تولید انواع گوناگون سیم ها فلزات گوناگونی دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد، از این رو معمولا قسمت هادی سیم ها نیز وابسته به مقدار جریان عبوری و آمپر مدنظر استفاده کنندگان دارای جنس و قطر های متفاوتی هستند.
چرا که قطر های بالاتر می توانند جریان ورودی بالاتری را از خود عبور دهند، اما برای استفاده در مصارفی مانند انتقال برق در فواصل کوتاه و با آمپر کم نیازی به استفاده از سیم های گران قیمت با قسمت رسانای قطور نیست به همین دلیل نیز انواع گوناگون سیم ها برای استفاده های متفاوتی می باشند و وابسته به محیطی که قرار است سیم کشی در آن رخ بدهد توسط تکنسین ها یا افراد استفاده کننده نوع سیم انتخاب می گردد.

عامل دیگری که در تفاوت انواع مختلف سیم ها نقش موثری را ایفا می نماید، مواد پوشش دهنده لایه بیرونی آنهاست چرا که کارخانجات متفاوت وابسته به نیاز مصرف کنندگان خود از مواد گوناگونی برای پوشش دادن سطح بیرونی سیم های تولیدی خود استفاده می نمایند.

تولید و پخش سیم برق

تولید و پخش سیم برق

تولید کابل برق به عنوان یکی از عواملی شناسایی می‌شود که می‌تواند بازار را از التهابات احتمالی به جهت تامین مواد مورد نیاز مصرف کنندگان نجات بدهد.
همانطور که گفته شد تولید انواع گوناگون سیم های برق و کابل های مختلف مورد استفاده در ساختمان های متفاوت از دیرباز در کشور عزیزمان رواج گسترده‌ای داشته است به همین دلیل نیز شرکت ها و برند های مختلفی در زمینه تولید آن نقش موثری ایفا می کنند.
بسیاری از شرکت‌ها با درج نام تجاری خود بر روی سیم یا کابل تولید شده تلاش می کنند تا مصرف کنندگان را نسبت به استفاده مجدد از محصولات خود تشویق نمایند.
عامل دومی که در تامین نیاز مصرف کنندگان نقش اساسی را ایفا می کند، شرکت های پخش کننده هستند چرا که با عرضه مستقیم یا غیر مستقیم انواع متفاوت کالاهای تولید شده تلاش می کنند تا نیاز مصرف کنندگان به این محصول را به بهترین شکل ممکن تامین نمایند.
باید یادآور شد که در سال‌های نه چندان دور تهیه انواع مختلف کابل‌ها و سیم‌های متفاوت برای بسیاری از افراد یا مصرف کنندگان عمده آن که نیازمند گونه خاص از سیم یا کابل بودند بسیار دشوار بود؛ اما امروزه با توجه به اینکه استفاده از اینترنت به عنوان عاملی برای تهیه بسیاری از کالاها به حساب می‌آید عرضه این کالاها نیز به صورت اینترنتی میسر شده است.
شما نیز اگر نیازمند تهیه سیم یا کابل برق در متراژ گوناگون و با کیفیت های متفاوت هستید، می توانید از محصولات عرضه شده در همین مجموعه یا به وسیله تماس با مشاورین بخش فروش همین شرکت نسبت به تامین محصول مورد نظر خود در بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن اقدام نمایید.

کارخانه تولید سیم و کابل برق در اصفهان

کارخانه سیم برق اصفهان را می‌توان به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده سیم و کابل برق به حساب آورد چرا که همه ساله مقادیر قابل توجهی از انواع متفاوت این محصول را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و عرضه انواع مختلف سیم ها در متراژ های گوناگون این امکان را به وجود آورده است که مصرف کنندگان متفاوت داخلی و خارجی بتوانند به گونه آسانتری به محصول مورد نظر خود دست پیدا کنند.
البته باید یادآور شد که به دلیل وجود کارخانه معادن بسیار زیاد انواع گوناگون فلز رسانا در داخل کشور، مانند معادن تولید کننده مس در شهر کرمان و سایر شهر های دیگر، بسیاری از کارخانه های تولید کننده داخلی مانند کارخانه کابل و سیم برق در اصفهان اقدام به تأمین مواد اولیه خود از این معادن می نمایند تا بتوانند محصول بسیار با کیفیتی را تولید کنند.

باید توجه داشت که کیفیت سیم و کابل برق تاثیر مستقیمی در نوع استفاده از آن دارد؛ چرا که در بسیاری از موارد استفاده از سیم های غیر استاندارد می تواند به عنوان عامل اصلی ایجاد بسیاری از حوادث مورد شناسایی قرار بگیرد.
به همین دلیل نیز تولید سیم و کابل برق در اصفهان با رعایت کردن استانداردهای بین المللی و داخلی بستری را فراهم کرده است که استفاده کنندگان بتوانند با خیال راحت تری نسبت به تهیه مواد مورد نیاز خود اقدام کنند.

نمایندگی انحصاری سیم برق تبریز

نمایندگی انحصاری سیم برق تبریز

عرضه انواع گوناگون سیم برق در قالب نمایندگی سیم برق تبریز این امکان را فراهم کرده است که مصرف کنندگان مختلفی مانند ساکنین منطقه آذربایجان غربی و شرقی بتوانند به انواع گوناگون سیم و کابل در متراژ های گوناگون و کیفیت های متفاوت دسترسی داشته باشند.

پخش سیم برق به عنوان عامل اصلی تامین کننده محصولات برقی مورد استفاده در بسیاری از ساختمان ها می تواند نقش موثری را در خرید سیم برق ارزان تر و با کیفیت تر ایفا نماید.
باید توجه کرد که در بسیاری از موارد افرادی که دست اندر کار ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و تجاری هستند نیازمند تهیه این محصولات به صورت عمده و با قیمت مناسب هستند و از این رو به غیر از این که معمولاً استفاده کنندگان به کیفیت محصول مورد استفاده خود دقت کافی را دارند، تلاش می‌کنند تا محصولی با قیمت پایین تر را تهیه نمایند، که صرفه‌جویی مدنظر خود را نیز در فرآیند تهیه ساخت و ساز ساختمان به کار گرفته باشند.

وجود نمایندگی های عرضه کننده انواع متفاوت سیم و کابل در شهرها و کلانشهر های مختلفی مانند شهر تبریز این امکان را به وجود می آورد تا بسیاری از پیمانکاران و دست اندرکاران ساخت و ساز ساختمان ها بتوانند با خیال راحت تری نسبت به تهیه مواد اولیه مورد نیاز خود اقدام کنند.
این نمایندگی ها معمولاً با عرضه مستقیم این کالاها از کارخانجاتی مانند کارخانه اصفهان امکان دسترسی هرچه آسانتر مصرف کنندگان خود را به وجود می‌آورند به همین دلیل نیز می توان نقش موثر آنها را در تهیه و پخش انواع گوناگون سیم و کابل به عنوان یکی از عوامل اصلی تامین کننده بازار به حساب آورد.

از طرفی با توجه به اینکه در سطح شهر های مانند کلانشهر تبریز روزانه حجم قابل توجهی از انواع مختلف محصولات تولید شده الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد وجود این نمایندگی این امکان را به وجود می‌آورد که استفاده کنندگان بتوانند در متراژهای متفاوتی به محصولات گوناگونی دسترسی داشته باشند و از آن در ساخت و ساز ها و ساختمان های گوناگون استفاده نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امین زارع
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09111535829
telegram icon کانال تلگرام: sotkeh_electric@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: sootkeh_admin@
پست الکترونیکی: zareamin1360@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین برند سیم برق ساختمان در بازار

سیم های ساختمانی دارای انواع مختلفی می باشند که به نسبت استفاده و کاربردی که در ساختمان دارند تقسیم می شوند. برای استفاده سیم در ساختمان می بایست بهترین برند سی

پاسخی بگذارید