مرکز خرید و فروش انواع کلید و پریز

فروش بهترین برند سیم برق ساختمان در بازار

سیم های ساختمانی دارای انواع مختلفی می باشند که به نسبت استفاده و کاربردی که در ساختمان دارند تقسیم می شوند. برای استفاده سیم در ساختمان می بایست بهترین برند سیم برق ساختمان را خریداری کنیم. برای این منظور باید به فروشگاه های فروش انواع سیم برق های ساختمانی مراجعه و آن را خریداری نماییم. برندهای زیادی در این صنعت فعالیت می کنند و محصولات آنها در بازار یافت می شود، اما با توجه به حساسیتی که این سیم های برق دارند می بایست بهترین برند و نمونه آن را خریداری و استفاده نماییم.

فروش بهترین برند سیم برق ساختمان در بازار

ویژگی سیم برق برای سیم کشی در ساختمان

ویژگی سیم برق برای سیم کشی در ساختمان سیم های برقی که در صنعت ساختمان سازی از آن ها استفاده می کنیم دارای مدل های روکار و تو کار می باشند. البته هر کدام از این سیمها نیز با توجه به نوع ساخت آن به افشان و مفتولی تقسیم می گردند.

بهترین جنس برای سیم های برق، مس می باشد که بعد از طلا و نقره، بهترین رسانا و هادی برق می باشد. سیم های برق بر اسای سطح مقطع اندازه گیری می شوند. هرچه سطح مقطع سیم بیشتر باشد به این معنی است که جریان برق بیشتری را می تواند از خود عبور دهد. سطح مقطع سیم ها را جریان عبوری از آن تعیین می نماید و ولتاژ عبوری از سیم تاثیری بر سطح مقطع سیم ندارد.

روکش سیم نیز از ویژگی سیم برق محسوب می شود و به نوعی عایق آن می باشد و باید بتواند محافظ خوبی هم برای رشته های سیم باشد و هم از افراد و اجسام در قبال خطر برق گرفتگی محافظت کند. سیم های برق ساختمانی دارای سطح مقطع: ۱ ، ۱٫۵ ، ۲٫۵ ، ۴ و ۶ می باشند که متناسب با هر کاربردی از آن استفاده می کنند. عموما سیم های ۱ و ۱٫۵ برای روشنایی و سیم های ۲٫۵ و ۴ برای پریز ها استفاده می شوند و از سیم نمره ۶ نیز به عنوان حامل برق ورودی استفاده می شود.   

شرکت های تولیدکننده سیم برق ساختمان

شرکت های تولیدکننده سیم برق ساختمان با توجه به وجود معادن مس که در کشورمان به وفور یافت می شود و از طرفی نیار به این سیم های برق برای ساختمان، عده ای را بر آن داشت تا اقدام به تولید و تاسیس  شرکت های تولید سیم برق ساختمان نمایند.

این شرکت های تولیدکننده سیم برق انواع سیم های افشان و مفتولی را برای نیاز بازار مصرف تولید می کنند.

آنها علاوه بر تامین بازار داخل، اقدام به صادرات این سیم های برق به سایر کشورهای منطقه و اروپایی نیز می کنند و از این طریق محصولات خود را در بازارهای جهانی عرضه می نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امین زارع
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09111535829
telegram icon کانال تلگرام: sotkeh_electric@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: sootkeh_admin@
پست الکترونیکی: zareamin1360@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سیم برق ۱٫۵ و ۲٫۵/ فروش عمده سیم و کابل برق

انواع سیم برق قیمت فروش متفاوتی را می توانند داشته باشند، چرا که شرکت های تولید کننده معمولاً از مواد اولیه متفاوتی در خط تولید این محصولات استفاده می کنند. الب

پاسخی بگذارید