زنی که با دیدن فرش 9 متری ماهی تبریز از خوشحالی سکته کرد

پشم یک ماده طبیعی است که از گوسفند به دست می آید. این ماده در دنیای منسوجات به دلیل گرمای آن مورد استفاده قرار می گیرد، مشخصه ای که در فرش یافت می شود.

این ماده به راحتی رنگ می شود و از زمان پیدایش فرش 9 متری ماهی تبریز مورد استفاده قرار گرفته است. محبوب ترین پشم در دنیای فرش، پشم نیوزلند است.

ویژگی های اصلی پشم گرما، استحکام، عایق بودن و مقاومت در برابر زمان است. پشم عایق حرارتی و صوتی است. برای راحتی بیشتر در اتاق نشیمن، فرش پشمی شما ایده آل است. علاوه بر این، این محصولات در برابر زمان، آتش و رطوبت بسیار مقاوم هستند.

برای راحتی تنفس خود بدانید که پشم آلاینده های هوا را جذب می کند. مقاومت آن در برابر زمان به فرش پشمی شما اجازه می دهد تا رنگ و طرح خود را در طول زمان حفظ کند. این ویژگی ها فرش پشمی شما را به یک متحد عالی در دکوراسیون شما تبدیل می کند.

فرش

مراقبت از فرش پشمی آسان است. در واقع، جاروبرقی در هفته در حالت نرم این امکان را فراهم می کند که ظاهر جدیدی به آن ببخشید.

جاروبرقی اجازه می دهد تا فرش پشمی شما گردگیری شود، حجم آن به پرزهای خود بازگردد و در نتیجه رنگ های آن آزاد شود. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم که آن را یک بار در سال یا هر سال به یک متخصص که آن را شامپو می کند بسپارید.

اگر می‌خواهید با رد کردن محصول خاصی آن را تمیز کنید، حتماً از قبل آن را گردگیری کرده باشید. اگر شک دارید با یک متخصص تماس بگیرید.

این تکنیک بر اساس تکیه گاه نساجی انجام می شود. طرح از قبل روی بوم چاپ شده و روی قاب افقی کشیده شده است. نخ ها توسط یک تفنگ دستی یا برقی به این بوم دوخته می شوند تا مخمل را تشکیل دهند.

سپس رشته های این مخمل با تراشیدن یکدست می شوند، سپس بررسی می شوند تا همه در یک ارتفاع قرار گیرند. پشتی برای حفظ مخمل با لاتکس چسبانده شده است، سپس توسط یک بوم یا مش محافظت می شود.

انقلابی بودن این تکنیک امکان تولید فرش های مدرن با کیفیت چاپ بی نظیر را فراهم می کند. این طرح به صورت دیجیتالی ایجاد می شود، سپس توسط کامپیوتر به چاپگر پارچه منتقل می شود.

مزیت؟ این طرح با تمام اشکال فرش مورد نظر سازگار است و دکوری با ظرافت منحصر به فرد و تماشایی را برای الگوی امضا شده توسط بزرگترین هنرمندان معاصر ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.