خوردن قهوه در ظروف مسی را یکبار تجربه نمایید!

پیشنهاد می کنیم آب را به مدت 6 تا 8 ساعت یک شب در پارچ مسی و یا ظروف مسی خود در دمای اتاق بگذارید و سپس 2 تا 3 لیوان آب از پارچ را اول صبح با معده خالی بنوشید.
سپس می توانید در طول روز از پارچ بنوشید و در صورت نیاز دوباره آن را پر کنید.
در حالی که پر کردن پارچ مسی خود با آب گرم خوب است، توصیه می کنیم آن را با آب داغ یا در حال جوش پر نکنید، زیرا این امر می تواند بر پارچ شما تأثیر منفی بگذارد و به طور بالقوه باعث شود آب بیش از حد مس از پارچ شما جذب کند (هر چه دمای پارچ بیشتر شود. آب، توانایی بیشتری در جذب فلزاتی مانند مس دارد.
لطفا توجه داشته باشید که ما فقط استفاده از آب را در پارچ مسی و یا ظروف مسی خود پیشنهاد می کنیم.
برای این منظور قیمت ظروف مسی دست دوم اصفهان بسیار مقرون به صرفه می باشد.

مس می‌تواند با اسیدهای خاصی از جمله اسیدهای موجود در لیمو، میوه‌ها، روغن‌های ضروری، قهوه و چای واکنش نشان دهد، بنابراین بهتر است فقط از آب در زمین مسی خود استفاده کنید.برای بهترین نتیجه، پیشنهاد می کنیم آب را به مدت 6 تا 8 ساعت یک شب در پارچ مسی خود در دمای اتاق بگذارید و سپس 2 تا 3 لیوان آب از پارچ را اول صبح با معده خالی بنوشید. سپس می توانید در طول روز از پارچ بنوشید و در صورت نیاز دوباره آن را پر کنید.

داخل پارچ مسی نیز پتینه می شود، اما این تاثیری بر کیفیت آب ذخیره شده در داخل پارچ ندارد.

توصیه می کنیم هر از چند گاهی داخل پارچ خود را با آب گرم و یک قطره صابون مایع تمیز کنید و سپس آن را خوب بشویید. با این حال، مطمئن شوید که هرگز پارچ مسی خود و یا ظروف مسی را در ماشین ظرفشویی نشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.