مرکز خرید و فروش انواع کلید و پریز

خرید کلید و پریز جدید | فروش انواع ان به صورت عمده در ایران

کلید و پریز در ساختمان سازی بسیار مهم است. در هر خانه یا مکانی از این نوع ابزار استفاده می شود. کلید و پریزها انواع گوناگونی دارند که در ایران و خارج از کشور ساخته می شوند. عموماً کلید پریزها به دو نوع روکاری و توکاری بخش بندی می شوند. کلید پریزهای روکاری این روزها کمتر به کار گرفته می شود، آن هم به دلیل این که فضای بیشتری را به نوعی اشغال می کند و گاهی مزاحمت هایی پدید می آورد. این کلید و پریزها البته خودشان انواع متفاوتی دارند که برخی برجستگی های شان کمتر است و برخی دیگر بیشتر. 

از سوی دیگر، پریزها نیز متفاوت اند که بیشتر ما آن ها را دیواری دیدیم و سیار. پریزهای سیار چندین جای استفاده دارند. مدل های کلید و پریز جدید وارد بازار شده که می توان به کلید و پریز لمسی و کلید و پریز لاکچری اشاره نمود. هر کدام از این کلید پریزها موارد استفاده خود را دارند؛ هر چند همه مدل ها کاربردی می باشند.

با همه این ها، این کالا با این که تولیدات داخلی آن موجود است؛ ولی مدل های خارجی آن نیز در بازار پیدا می شود. 

برای خرید کلید و پریز جدید می توانید به فروشگاه های لوازم الکترونیکی سر بزنید. 

خرید کلید و پریز جدید | فروش انواع ان به صورت عمده در ایران

لیست قیمت کلید و پریز

لیست قیمت کلید و پریز تنوع در محصولات کلید و پریز بسیار زیاد است. شرکت های مختلفی چه در ایران و چه در خارج، انواع گوناگونی از کلید و پریزها را با رنگ های متفاوت و کیفیت های متغیر وارد بازار کرده اند. از این جهت کلید و پریز ایرانی ارزانتر از کلیو و پریز وارداتی می باشد؛ چون که نوسانات نرخ ارز باعث گرانی کلید و پریزهای خارجی شده است. در پایین به چند نمونه از کلید و پریزها و قیمت شان اشاره می نماییم:

  • پریز هوشمند آسانه، قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
  • پریز کی نت پلاس، قیمت: ۵۲۸۰۰ تومان
  • پریز بارانی ارت دار پارت الکتریک، قیمت: ۶۰۰۰ تومان 
  • کلید ای بی اس مدل بین راهی، قیمت: ۷۵۰۰ تومان
  • کلید بارانی وحدت تک پل، قیمت: ۶۳۰۰ تومان 

عمده فروشی کلید و پریز ایرانی

عمده فروشی کلید و پریز ایرانی شرکت های تولید کننده کلید و پریز ایرانی، نمایندگی هایی در بیشتر شهرهای کشور دارند. این نمایندگی ها، در کار معرفی و فروش عمده و تکی کلید و پریز می باشند. اگر قصد دارید کلید و پریز را به صورت عمده خریداری نمایید، می توانید به این نمایندگی ها سر بزنید و از تازه ترین مدل ها و آخرین قیمت های کلید و پریز ساخت شرکت های تولیدی ایرانی، اطلاعات کسب نمایید. 

کلید و پریز ارزان

کلید و پریز ارزان کلید و پریز را می توان به قیمت های متفاوتی در بازار پیدا کرد. کلید و پریز قیمتش مانند دیگر کالاها، به کیفیت و جنسی می باشد که در ساخت آن به کار رفته است. اگر جنس بکار گرفته شده در ساخت کلید و پریز خوب باشد، قیمت آن طبیعتاً گران تر بوده و دوامی بیشتری هم می تواند داشته باشد. البته می توان کلید و پریز با کیفیت خوب ارزان قیمت نیز پیدا کرد. 

برای این که کلید و پریز ارزان پیدا کنید، می توانید به فروشگاه های عمده فروشی سر بزنید یا بازارهای خرد و کوچک دیگر که در این زمینه فعالیت می نمایند. 

تفاوت کلید و پریز ایرانی و خارجی

تفاوت کلید و پریز ایرانی و خارجی هم اکنون شرکت های ایرانی، کلید و پریزهایی با کیفیت و در مدل های جدید تولید می کنند و وارد بازار می نمایند. در عین حال محصولات خارجی این ابزارک ها نیز در بازار وجود دارد. در مقایسه ای گذرا می بینیم که مدل های ایرانی با مدل های خارجی تفاوتی ندارند؛ ولی در زمینه کارایی شاید برخی از برندهای خارجی بهتر باشند یا مدل های جدیدتری را وارد بازار نمایند. درباره تفاوت کلید و پریز ایرانی و خارجی بیشتر می توان روی مدل های تازه بحث کرد؛ چون از لحاظ کیفیت، شرکت های ایرانی کم و کسری ندارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امین زارع
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09111535829
telegram icon کانال تلگرام: sotkeh_electric@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: sootkeh_admin@
پست الکترونیکی: zareamin1360@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کلید و پریز لمسی | پخش کننده انواع لوازم برقی و روشنایی

برای شما هم حتما جالب خواهد بود بدانید نحوه استفاده از کلید و پریز لمسی به چه صورت است، از المان های پر استفاده در محیط کار یا منزل استفاده از انواع کلید و پریز

پاسخی بگذارید