مرکز خرید و فروش انواع کلید و پریز

خرید کابل برق سه فاز | بهترین مدل آن در بازار بزرگ تهران

کابل برق کاربرد زیادی دارد. کابل متشکل از سیم و روکش پلاستیکی می باشد که وظیفه اش، انتقال برق از مسیری به مسیری دیگری است. 

کابل ها برای فازهای گوناگون ساخته می شوند که می توان به کابل برق تک فاز و کابل برق سه فاز اشاره کرد. هر کدام از این کابل ها باید دارای استانداردهای خود باشند. خرید کابل برق سه فاز و تک فاز در فروشگاه های الکتریکی انجام می پذیرد. 

کاربرد کابل ها متنوع است. از کابل برق برای مخابرات، ساختمان ها و صنایع مختلف استفاده می شود که هر کدام از آن ها دارای کیفیت و ضخامت مخصوص خود هستند. این کاربرد چندگانه، تفاوت کابل ها را نشان می دهد و این که باید از چه جنسی، شکلی و مقاومتی برخوردار باشند. 

کابل ها دارای هادی می باشند که از فلز تشکیل شده اند. وظیفه هادی، عبور جریان برق است. هادی ها در دو نوع:

 • مسی 
 • آلومینیومی

تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این ها نیز بخش بندی های خود را دارند. البته یکی از موارد مهم دیگر در ساخت کابل، عایق آن است. عایق بخشی از کابل می باشد که مانع هدایت جریان برق می گردد. 

روی هم رفته برای خرید بهترین کابل، باید در گام نخست بدانیم که برای چه منظوری می خواهیم از کابل استفاده کنیم و سپس آن را خریداری نماییم. 

خرید کابل برق سه فاز | بهترین مدل آن در بازار بزرگ تهران

لیست قیمت عمده کابل برق سه فاز

لیست قیمت عمده کابل برق سه فاز کابل ها بر اساس تقسیم بندی که انجام دادیم، انواع مختلفی دارند و طبعاً همین باعث می شود تا قیمت های متنوعی هم داشته باشند. هر کدام از کابل ها برای کاری ساخته شدند و بی گمان، قیمت کابل مخابراتی با کابل صنعتی یا کابلی که برای خانه ها به کار برده می شود، متفاوت است. 

برای این که قیمت روز کابل برق سه فاز را به دست آورید، بهتر است به فروشگاه های لوازم الکتریکی مراجعه کنید. این فروشگاه ها انواع و اقسام کابل ها را برای تان معرفی خواهند کرد و قیمت گذاری می نمایند. 

تفاوت کابل برق سه فاز و تک فاز در چیست ؟

تفاوت کابل برق سه فاز و تک فاز در چیست ؟برق تک فاز دو رشته سیم می باشد و برق سه فاز دارای چهار رشته سیم. این ها در کابل کاربرد دارند و از اساسی ترین تفاوت های کابل برق سه فاز و تک فاز می باشد. 

کابل سه فاز همچنین در سیستم های برق سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد و کابل برق تک فاز هم برای برق تک فاز. 

البته با دسته بندی کابل ها به فشار قوی، متوسط و ضعیف، هر کدام از این کابل ها کارایی خود را در جاهای مختلفی دارا می باشند. کابل برق با مس مرغوب را می توانید از فروشگاه های مختلف خریداری کنید. قیمت کابل برق سه فاز وارداتی با کابل برق سه فاز ایرانی فرق می کند. 

  قیمت کابل برق تک فاز مرغوب

  قیمت کابل برق تک فاز مرغوب قیمت کابل برق بستگی به جنس و کیفیت آن دارد. کابلی که در آن استانداردها رعایت شده باشد و هادی آن از مس باشد با کابلی که از آلومینیوم ساخته شده باشد متفاوت است. همچنین کیفیت روکش کابل که به نوعی عایق آن محسوب می شود، تأثیر گذار می باشد. با در نظر گرفتن کیفیت های مختلف این محصول، کابل ها قیمت گذاری می گردند. 

  برای این که از قیمت بروز کابل برق تک فاز مرغوب با خبر شوید، می توانید به فروشگاه هایی که لوازم الکترونیکی را به فروش می رسانند سر بزنید. این فروشگاه ها انواع کابل را برای تان معرفی خواهند کرد. 

  خرید و فروش کابل برق با مس مرغوب

  خرید و فروش کابل برق با مس مرغوب فروش کابل برق با مس مرغوب، از سوی شرکت های تولیدی و وارد کننده صورت می گیرد. خرید این کابل ها را هم به صورت عمده فروشگاه هایی انجام می دهند که در سطح شهر مشغول فعالیت می باشند. این فروشگاه ها کابل برق با مس مرغوب را خریداری می نمایند و به فروش می رسانند. میزان خرید و فروش کابل برق با مس مرغوب، به دلیل با کیفیت بودن آن، خوب است. 

  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
  آقای امین زارع
  راه های ارتباطی با مدیر فروش:
  شماره موبایل: 09111535829
  telegram icon کانال تلگرام: sotkeh_electric@
  telegram icon پاسخگویی تلگرام: sootkeh_admin@
  پست الکترونیکی: zareamin1360@gmail.com

  مطلب پیشنهادی

  لیست قیمت روز انواع سایز کابل برق

  کابل های برق نقش مهمی را در انتقال جریان برق بر عهده داشته و بدون وجود آنها، عملاً نیروی برق که از ارزشمندترین نعمت ها در زندگی کنونی است؛ بلا استفاده خواهد مان

  پاسخی بگذارید