خرید انواع کلید و پریز درجه یک

کلید و پریز و سیم و کابل تلفن، رابط ها و روش های کنترل مکانیکی لوازم برقی ساختمان می باشند که علاوه بر کار آیی که دارند، از نظر بصری نیز تاثیر فراوانی در مکانی که نصب می شوند می گذارند. برای خرید انواع کلید و پریز باید به غیر از مشخصات فنی که دارند، به زیبایی آنها نیز دقت نماییم تا همخوانی با سایر المان های دیگر نیز داشته باشند. برای خرید انواع کلید و پریز می بایست به فروشگاه های عرضه کابل البرز افشان و لوازم برقی الکتریکی مراجعه کنیم تا بتوانیم نوع درجه یک و استاندارد آنها را تهیه و خریداری کنیم.

خرید انواع کلید و پریز درجه یک

شناسايي انواع کلید و پریز

شناسايي انواع کلید و پریزبرای شناسایی انواع کلید پریز و سیم خاردار خطی ضروری  است تا نسبت به آنها اطلاعات و آگاهی لازم و کافی را داشته باشیم. این کلید و پریزها باید از جنس مرغوب و با کیفیت ساخته شده باشند تا با عبور جریان الکتریسیته به مرور زمان آسیب نبینند و کار آیی و عملکرد خوبی داشته باشند.

کلید پریز درجه یک می بایست دارای پلاتین های اتصال دهنده خوبی باشند و در زمان عمل نمودن کلید، این پلاتینها بر روی هم نشسته تا بتوانند جریان برق را به خوبی از خود عبور دهند.

کلید و پریز باید از ایمنی لازم نیز بهره ببرد زیرا در صورتی که از ایمنی کافی برخوردار نباشد می توانند منشاء آسیب های جانی و خطر آفرین باشند. کلید و پریز باید از قاب خوبی نیز بهره برد تا هم جنس آن مرغوب باشد و هم با گذشت زمان رنگ این قابها ثابت بماند.

در زمان خرید کلید و پریز باید دقت نمود تا متناسب با کابل لاستیکی جریان عبوری از آنها اقدام به خریداری نماییم زیرا چنانچه جریان بیشتری از پلاتین های آن عبور نماید، به شدت از عمر آن کاسته شده و ایمنی لازم را نیز نخواهد داشت.

راهنماي انتخاب کلید پریز صنعتی

راهنماي انتخاب کلید پریز صنعتیهمانگونه که قبلا نیز بیان نمودیم می بایست در زمان خرید هر گونه کلید و پریز به مشخصات فنی آن توجه کنیم تا متناسب با نیازمان اقدام به خرید آن نماییم.

برای روشن شدن این موضوع مثالی می زنیم: چنانچه بخواهیم دستگاهی را به پریزی متصل کنیم که دارای جریان 25 آمپر می باشد می بایست حتما پریز خریداری شده برای این کار بتواند جریان 25 آمپر یا بیشتر را تحمل نماید و از خرید پریز با آمپر پایین تر خودداری کنیم.

برای انتخاب لوازم الکتریکی می بایست دقت بیشتری نماییم زیرا اکثر این کلید و پریزها به دستگاه های صنعتی با آمپرهای زیاد متصل می گردند و چنانچه از کیفیت خوبی برخوردار نباشد خیلی زود خراب می گردد و شاید به دستگاه نیز آسیب برساند.

قیمت کلید پریز صنعتی از نمونه خانگی آن گران تر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.