توت خشک اعلا 1401 بخورید تا لاغر بمانید

توت ها سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی، فیبر و مواد شیمیایی گیاهی هستند که می توانند سلول های آسیب دیده بدن را ترمیم کنند.

در عین حال، کالری کمی دارند: 100 گرم حاوی حداکثر 44 کالری است. از آنجایی که توت خشک اعلا 1401 حاوی مقدار زیادی فیبر هستند، هنوز هم به سرعت شما را سیر می کنند.

توت فرنگی حاوی مقدار زیادی فولات است که بدن برای تقسیم سلولی به آن نیاز دارد.

آنها همچنین سرشار از ویتامین C هستند: 57 میلی گرم در هر 100 گرم. این ویتامین C بیشتر از لیمو است که 50 میلی گرم در هر 100 گرم دارد.

مویز سه برابر بیشتر از همان مقدار لیمو حاوی ویتامین C است. این باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. آنها همچنین می توانند به روماتیسم و ​​نقرس کمک کنند، اثر ادرار آور دارند و باعث تشکیل استخوان می شوند.

تمشک حاوی پکتین فیبر غذایی است که به هضم سالم کمک می کند. آنها همچنین حاوی آنتوسیانین هستند. حتی گفته می شود که این فیتوکمیکال ها در برابر سرطان محافظت می کنند.

توت سیاه حاوی مقدار زیادی ویتامین A است که برای شبکیه، پوست و غشاهای مخاطی مهم است.

توت

انگور فرنگی بافت همبند سرخرگ ها را خاصیت ارتجاعی نگه می دارد و همچنین به دلیل محتوای سیلیکون بالا برای مو و ناخن مفید است.
زغال اخته حاوی مقدار زیادی ویتامین E است که سلول ها را انعطاف پذیر نگه می دارد و می تواند فشار خون بالا را کاهش دهد. تانن موجود در بلوبری اثر ضد التهابی دارد و برای مغز مفید است.

در گیاه شناسی، توت میوه بسته ای است که از یک تخمدان منفرد بیرون آمده است، که در آن تمام دیواره میوه (پریکارپ) در زمان رسیدن هنوز آبدار است یا از پالپ تشکیل شده است.

با توجه به نام آنها، میوه های محبوب مانند توت فرنگی، زغال اخته، تمشک، تمشک یا توت فرنگی و کرن بری توت محسوب می شوند. واقعا “توت های واقعی” مانند زغال اخته، زغال اخته یا انگور فرنگی هستند.

اما آیا آنها واقعاً از نقطه نظر علمی و گیاه شناسی کاملاً چنین هستند؟ اگر دقیق تر به موضوع نگاه کنید، متوجه می شوید که تفاوت هایی وجود دارد. اغلب اصطلاح توت به درستی در محاوره استفاده نمی شود.

ما به انتهای این خواهیم پرداخت و همچنین آنچه را که باید در هنگام خرید انواع توت ها در نظر گرفته شود، روشن خواهیم کرد.

ما همچنین توضیح می دهیم که چرا توت ها به طور کلی برای سلامتی و به طور خاص برای حافظه و قلب مفید هستند – بله، توت ها بهترین غذای محلی هستند.

و به عنوان یک امتیاز، می توانید منتظر نکاتی در مورد نحوه نگهداری و پردازش صحیح میوه های کوچک باشید.

وقتی توت ها به درستی منجمد شوند، برای همیشه ماندگار می شوند، بنابراین حتی در زمستان نیز مجبور نیستید آنها را بدون آنها انجام دهید.

فرنی، موسلی یا گرانولا با انواع توت ها و بلغور جو دوسر به سادگی طعم فوق العاده ای دارد.