ادویه کاری سبزان یکی از علت های سبز شدن مدفوع می گردد

ادویه کاری تقویت کننده متابولیسم  مقدار قابل توجه پروتئین موجود در پودر کاری به انتقال مواد مغذی از غذا به سایر قسمت های بدن کمک می کند. بنابراین، به هضم کلی فرد کمک می کند.

ادویه کاری سبزان ضد پیری پیشگیری از استرس اکسیداتیو و آسیب با مقادیر فراوان آنتی اکسیدان موجود در پودر کاری امکان پذیر است.

پیشگیری از سرطان آنتی اکسیدان های موجود در ترکیب گیاهی پودر کاری، آن را به یک مدعی اصلی برای پیشگیری از سرطان تبدیل می کند.

در میان آنها، کورکومین مشخص شده است که تومورها و تومورهای سرطانی مختلف را در بدن هدف قرار می دهد.

پودر کاری نه تنها برخی از غذاهای کاری مورد علاقه ما را طعم شگفت انگیزی می دهد، بلکه بسیاری از مواد مغذی ضروری را برای بدن شما برای دستیابی به سلامت مطلوب فراهم می کند.

ادویه

پودر کاری بدن شما را با برخی از مفیدترین بیماری های طبیعت در مبارزه با مواد معدنی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها مسلح می کند.

طعم تند و متمایز پودر کاری، مقدار مناسبی از گرما و طعم را به برخی از محبوب ترین غذاهای تایلندی ما اضافه می کند.

در آشپزخانه خیابانی تایلند، ما ذهن، بدن و روح را در یک زمان یک ادویه می‌خوریم: آن را به یکی از بهترین چیزهایی که در آشپزخانه خیابانی تایلند باید داشته باشیم، تبدیل می‌کنیم.

ترکیبی از ادویه های موجود در پودر کاری می تواند آنتی اکسیدان های قوی برای شما فراهم کند. این مخلوط از ادویه ها می تواند به تقویت سیستم گوارش شما و بهبود سلامت روده شما کمک کند.
با گنجاندن پودر کاری در رژیم غذایی تان باعث هضم کارآمد غذا می شود و تعداد باکتری های خوب را در روده شما افزایش می دهد.
با حصول اطمینان از سطوح بالای باکتری در سطوح شما می تواند به بدن شما کمک کند مواد زائد را دفع کند و از ایجاد اسهال و گاز توسط میکروب ها جلوگیری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.